صفحه اصلی > دربارهی ما

سنگ Thinkrock


Thinkrock Stone هیجان زده است تا بیش از 15 سال از بهترین تجربه در سنگ های گرانیت سنگ مرمر ارائه دهد. تمام ساخت و سازها در داخل تسهیلات خود انجام می شود، و اطمینان از مشتریان ما دریافت بالاترین کیفیت خدمات را در رقابتی ترین قیمت ها.


Thinkrock Stone سنگ مرمر، گرانیت، بازالت، ماسه سنگ، شرکت ساختمانی سنگ شکن، کارخانه تولید سنگ شکن، ایجاد یک منبع "یک مرحله ای" برای پروژه های فضای باز و داخلی شما می باشد.


مناطق خدمات ما شامل ایالات متحده، کانادا، استرالیا، امارات متحده عربی، قطر، سنگاپور، مالزی و غیره. ما قبلا نام خودمان را برای تهیه پروژه های بسیاری از قبیل مرکز چارلز پرکینز در دانشگاه سیدنی، فرودگاه ابوظبی، توسعه پردیس دانشگاه دانشگاه زید، برج شاخص، برج D1 و غیره قرار داده ایم.

marble granite projects 1.jpg

کیفیت ساخت، قیمت گذاری رقابتی و برنامه ریزی زمان بندی در Thinkrock Stone اولویت دارند. ما توجه خاصی را به خود جلب نمی کنیم، نه تنها به بهترین جزئیات پروژه شما، بلکه به برنامه شما و آرامش خاطر؛ ما می خواهیم شما مطمئن باشید که سرمایه گذاری شما به طوری که شما می خواهید، در زمان و با بالاترین کیفیت در صنعت تکمیل شده است.

marble granite slabs production process 1.jpg


Thinkrock Stone هر مشتری را با خدمات مشتری شخصی و تمامی کارهای ما را تضمین می کند. ما در ساخت و ساز ما، شهرت و مشتریان رضایت ما را به افتخار می بریم.


لطفا برای بازدید از کارخانه های ما به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند ما، ملاقات با کارکنان ما و یادگیری نحوه ی کمک به ساختن موفقیت پروژه خود، احساس راحتی کنید. تیم با استعداد حرفه ای ما آماده است تا به شما خدمت کند.

natural stone quarry.jpgstone material factory.jpg

our stone display fairs.jpgstone quality guarantees.jpg